Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj w komnatach Heroes VI!
rejestracjalogowanieRSSFB
News
2.X.2012link

Jak zapewne niektórzy pamiętają, plany Ubisoftu względem marki Might and Magic nie ograniczają się tylko do wypuszczania kolejnych DLC czy tworzenia "darmowych" gier przeglądarkach. Ubisoft planuje wprowadzić Heroesów na rynek komiksów czy książek. O ile w tym drugim przypadku marka Might and Magic posiada już trzy pozycje, wydane jeszcze za czasów NWC, a które można w najlepszym wypadku określić jako "średnie", o tyle żadnego komiksu dotąd nie uświadczyliśmy.
Jak dotąd, gdyż na rynku francuskim ukazała się pierwsza część zatytułowana Soeurs de Sang (Siostry Krwi). Autorem fabuły jest Jeff Spock, który odpowiedzialny jest za stworzenie Ashanu dla Ubisoftu. Komiks skupia się na wydarzeniach poprzedzających wydarzenia z Heroes VI i opowiada o przygodach Katarzyny.

Dlaczego o nim piszę, mimo że komiks jest przeznaczony tylko na rynek francuski (jak na razie)? Otóż Ubisoft zamieścił na swoim serwerze kilka plansz z pierwszego numeru komiksu (45 MB).
Miłego oglądania.
Alamar
Wasze komentarze (11)
2 paź - 17:20

Nicolai
Zamiast bawić się w projekty poboczne niech zajmą się patchowaniem. Swoją drogą co będzie później? Kubki z Sandro? Koszulki Crag Hackiem? Długopisy z Tarnumem?
2 paź - 17:48

Kradziej
Chyba trochę bardzo przesadzasz, ja osobiście chciałbym zobaczyć książkę lub komiks o Herosie lub M&M.
A skoro robią komiksy to może niedługo film.
2 paź - 17:55

avatar
Nicolai, chyba nie sądzisz że informatycy, którzy siedzą nad patchami muszą teraz odejść od komputerów i zająć się rysowaniem komiksów? Zaraz, ty naprawdę tak sądzisz...
2 paź - 18:33

Alamar
Kubki i koszulki już od dawna są. :P
Co dokładniej mają łatać? Nie chodzi mi o ogólnie stwierdzenie, że błędy, tylko jakie dokładnie? Te z najnowszej łatki, to wiadomo, ale jakie inne pozostały do naprawienia?
Szczerze mówiąc, błędów uciążliwych w grze już nie ma, pozostały tylko same złe koncepcje (redukcja surowców, umiejętności, czary, pula stworzeń, Conflux, itp.), których patche nigdy nie naprawią. Jeśli już, to tylko dodatek.

I kolejna sprawa - HoMMVI nie ma nic wspólnego (poza marką) z komiksami czy grami przeglądarkowymi - na to i na to są ustalone osobne budżety i osobne zespoły nad tymi produktami pracują.
2 paź - 19:17

Koyuki
Muszę przyznać, że i mi brakuje surowców w grze i większej ilości czarów. Nie wspomnę już o ekranach miast w 3D.

Alamar słyszałeś może już coś na temat elfów? Jakiś wgląd do kompendium itp?
2 paź - 19:28

Dark Dragon
A jak dla mnie ekrany 2D prezentują się zadowalająco i lepiej niż te z H5 :P

Kompendium jakieś 5 newsów wcześniej. Elfy... nadal mroczne, wkrótce dodatek :P
2 paź - 21:13

Alamar
@Koyuki
Nie i nie.
2 paź - 22:31

Nicolai
@avatar: Fajnie, że wiesz lepiej co ja myślę ode mnie. Nie, informatycy nie rzucają pracy na rzecz robienia komiksów, ale za to pieniądze, które mogłyby zostać wydane na łatanie trafią do komiksowców.
2 paź - 23:01

Nerevar
Sęk w tym, że to nie jest jedna skarbonka pod tytułem M&M i kasa, która została wydana na komiksy/DoC/HO/cokolwiek innego nie musiałaby (i zapewne by nie poszła) iść na łatanie...
3 paź - 11:43

Xelacient
Nie żebym umiał czytać po francusku, ale inicjatywa mi się podoba, zawsze więcej "stuffu" do przeglądania, inna kwestia, że Ashan nie działa mi już tak na wyobraźnie jak stara... galaktyka?
7 paź - 13:40

TopFunny525
@Xel, o jaką starą galaktykę ci chodzi? :>

Odnośnie komiksu, coś tam zrozumiałem (umiem średnio francuski), jednak zbyt wiele tego nie jest ;P.

Czy wiadomo kiedy będzie kolejna część? :>

Pozdrawiam
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes VI". Redakcja, kontakt