Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj w komnatach Heroes VI!
rejestracjalogowanieRSSFB
News


Tak, epilog Heroes VI ukazał nam mrocznego elfa Raelaga, którego modus operandi można streścić jako "nu pagadi". Teraz zaś jego pobratymcy wracają, by wziąć udział w wydarzeniach Heroes VI i przy okazji opowiedzieć trochę o swoich korzeniach.

Z profilu Ubisoftu na Facebooku:
Mroczne elfy opuszczą las Irollan, zawierając pakt z tajemniczymi demonami bez twarzy. Staną się podziemnymi wyrzutkami, atakującymi z ukrycia zabójcami. Właśnie zapowiedzieliśmy samodzielny dodatek do Might & Magic Heroes VI. Premiera zaplanowana jest na wiosnę przyszłego roku.

Alamar
Wasze komentarze (29)
4 paź - 14:47

Alamar
Czy "motylek" nie mógł sobie darować tych kolców? Ciekaw jestem, ile razy zachaczał nimi o skały w jaskiniach. ;P
4 paź - 14:48

Animaluki
Bezimienny będzie jednostką??? ale mam nadzieje że wprowadzą jeszcze jakąś inną frakcje w tym dodatku niż ino mroczne elfy. :P
4 paź - 15:09

Nerevar
A czemu miałby nie być? Aniołki mogą, to i Bezimienni ;)
4 paź - 15:19

Mosqua
Mnie śmieszy to, że wychodzą elficcy odszczepieńcy, podczas gdy zwykłe elfy nie otrzymały nawet neutrala.
4 paź - 15:27

Fandor
Tak, to jest bezsensowne, ale cóż, to Ubisoft, zamiast wydać Akademię lub Sylwan albo Fortecę zaczynają od Lochu który powinien walczyć z dwoma ostatnimi :p.
4 paź - 15:30

Warmonger
Nie chodzi przecież o to, aby było sensownie, lecz by pokazać kolejne wypasione grafiki.
4 paź - 15:38
Wiwern
Mroczne elfy?! Co za niespodzianka! :P

Grafika bezimiennego oczywiście genialna, ale szału na dodatek nie ma. Ehh...
4 paź - 15:41

DrakeBurn
Świetny dodatek
4 paź - 15:48

Koyuki
Mi wydaje się, że elfy również w tym będą. Jak pokazać historię wygnania bez udziału elfów? Mam głęboka nadzieję na Sylvan.
4 paź - 16:47

Mosqua
Chyba, że wprowadzą alternatywy - jedna gałąź elfy normalne, druga gałąź mroczne.
4 paź - 17:46

Dark Dragon
Myślę, że niemal na pewno nie będzie takich alternatyw, co więcej, wątpię w więcej niż jedną frakcję w jednym dodatku. Aczkolwiek byłoby to miłym zaskoczeniem. Elf z jednego arta przypomina mi trochę Poszukiwacza Śmierci z Pao...
4 paź - 17:50

Lux
Ja osobiście nie wyobrażam siebie Heroesów bez dzikich puszczy zamieszkanych przez elfy itp. Mogliby się kiedyś wysilić i jakoś ich tam skleić, krasnali również mi brakuje. A Akademia pewnie zostanie dodana za jakiś czas....
4 paź - 18:01

Travis
Mi brakuje leśnych elfów - mojej ulubionej rasy, no i przydała by się akademia, to drogie i silne miasto z H5. Bez Krasnali jakoś bym przeżył, chociaż jakby się pojawili, to czemu nie. ; ) Ale dobrze, że chociaż pracują nad grą i jej jeszcze nie porzucili.. Jestem pewny, że dużo osób kupi ten dodatek i powstanie kolejny. Ludzie narzekają na tą grę , a i tak ją kupują , przykładem są te DLC, na które tak narzekacie.. ; P
4 paź - 18:08

norq
Ehh... jakże ja liczyłem na Akademie. =(
4 paź - 18:59

Darkem
Mam mieszane uczucia. Dodatek! - Genialnie. Tylko jedna frakcja - szkoda :/.
Najwyższy czas na spekulacje odnośnie podziału jednostek. "Ktoś" z Ubisoftu wspominał kiedyś, iż smok powróci jako czempion, a tu niespodzianka - piękna grafika "Beztwarzowego". Czyżby Ubi wprowadził jakieś zmiany mechaniki? Może alternatywnych czempionów?
4 paź - 19:22

Acid Dragon
A gdzie ktokolwiek napisał, że przedstawione jednostki to czempioni?
4 paź - 19:26

Darkem
To czyste spekulacje. Zasugerowałem się "Niebianinami" w Przystani. Głównie przeciwnicy aniołów również zasługują na "zostanie" czempionem ;).
4 paź - 19:35

Nicolai
A gdzie moja Akademia?
4 paź - 20:07

Nerevar
W Kompendium ;P

Co do Bezimiennego - w Tawernie wspomniano, że to nie czempion, a "zwykła" jednostka. Jak dla mnie, w tym układzie byłoby lepiej, gdyby go nie było w armii...
4 paź - 20:35

Alamar
Podmienione grafiki na większe.
4 paź - 21:22

Fandor
Wypowiedź Grownocka na Tawernie sugeruje że jednak nie ujrzymy bezimiennych jako czempionów, i napisał że starzy fani będą zadowoleni, szczerze boję się myśleć na co Ubisoft wpadł tym razem.
4 paź - 21:37

Belegor
Ja bym mu nie wierzył, dopóki nie da linku na potwierdzenie. To są póki co puste słowa bez pokrycia. To że jest vipem, nic nie świadczy. Głupi nie jest, by mówic rzeczy, które Ubisoft by trzymał w tajemnicy jeszcze - między innymi rolę bezimiennych we frakcji.
4 paź - 22:00

Nerevar
Linku do czego? Forum VIPów?
4 paź - 22:06

Belegor
Jeśli ma teraz pokrycie tylko z tego, to jako VIP złamał umowę z Ubisoftem.
4 paź - 23:40

Nerevar
Nie wiem, czy jest vipem, czy nie - ale jedyny dowód, jaki mógłby ewentualnie przedstawić pochodziłby z tego forum.
5 paź - 11:33

Nicolai
Ja bym nie wierzył w spekulacje dotyczące Bezimiennych. Mogłyby one jedynie pochodzić z forum VIP (jest ono jeszcze aktywne?), a jakby ktoś zdradził co tam się dzieje to niestety musiałby wylecieć... Takie rzeczy już się zdarzały.
5 paź - 13:46

Animaluki
Według mnie, pierwszy samodzielny dodatek powinien posiadać frakcje Akademii, gdyż czarodzieje są często wspominani w kampanii Heroes VI, a w dodatkach Pirates of... i Danse Macabre zostali zastąpieni inną frakcją( czarodziej Falagar był bohaterem twierdzy szamanem, a Srebrne Miasta były zastąpione przez Nekropolis)
5 paź - 17:26

Bosper
Srebrne miasta nie byly zastapione prze Nekropolis gdyz jak poczytasz o historii Ashanu troche to sie dowiesz ze w czasach kiedy ma miejsce fabula H6 w Srebrnych Miastach rzadzili Nekromanci a Czarodzieje byli zepchnieci na jakies wyspy, dopiero pozniej odbili swoje miasta z rąk wyznawcow kultu pajeczej bogini
5 paź - 17:32

Alamar
Nie, nie byli.
1. Srebrne Miasta wtedy jeszcze nie istniały. Pojawiły się dopiero po wojnie domowej miedzy czarodziejami a nekromantami. W czasach HoMMVI mamy Siedem Miast.
2. Nekromanci żyją w Siedmiu Miastach, są częścią społeczności czarodziei. Tak wiec obie nacje żyją koło siebie w pokoju.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-18 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes VI". Redakcja, kontakt